DEFINITIVE GUIDE METIN2 SUNUCU IçIN

Definitive Guide metin2 sunucu için

Definitive Guide metin2 sunucu için

Blog Article

metin2 sipariş esnasında düz adınız tescil edildikten sonra son reddetme kabil olmadığı kucakin onaylama edilmemektedir.

Bu müddet içinde listede son kontroller konstrüksiyonlacak ve şart şurt ihlali yapanların hesapları liste dışı bırakılacak.

Eğer fevkdakileri uyguladığınız halde bu hatayı almaya devam ediyorsanız bir ihtimaldir ki, genel ağ sağlayıcınız yahut oyunun DNS servis sağlayıcısı sizin bölgenize temasyı gerçek sağlamlayamıyordur.

Şimdi mevzuya geçelim metin2 pvp kurmak midein ilk başta size ilgili bir sunucu gerekir oyuncular bu sunucu üzerinden online olabilir.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Yek core strüktürsına malik 1 kanal için maruz maksimum rakamdır.

Filezilla FTP programı lazımdır sunucumuzun root bilgileri ile seksiyon açıyoruz. Lakin bir web sitesine rabıtlanır kadar ilişkilanmıyoruz kent yönetici sekmesine tıklıyoruz ve açılan pencerede SSH File transferi seçerek root bilgilerimizle seksiyon açıyoruz. Seans açtıkran sonra filesin game kısmını "/usr/game" dizinine atıyoruz ve mysql kısmınıda "var/db/mysql" kısmına atıyoruz.

Tek şeyi şansa bırakmamak karınin birleştirme aksiyonleminden önce şunu yapabilirsin: Bir Krallıkların Tentürü kırmızı devamını oku ve 2. karakterle loncanın olduğun krallığa geç. Buna almaşık olarak yanlış krallıkta mevcut karakterlerini silebilirsin. Bu şekilde sunucu birleştirme ustalıklemi sırasında dilediğin krallığa tahsis edilebileceğinden sakıncasız olursun.

Pop rol suni oyunu Metin2’ye iki yeni sunucu eklendi. 11 Mart’ta Metin2 ekibi aracılığıyla oyuna eklenen yeni sunucuların isimleri; Dolunay ve Şems. Yeni sunucularla omuz omuza oyuna birkötü yenilik ekleniyor.

Kendi filesinizi işletmek ister iseniz bizden metin2 sunucu paketi satın alabilirsiniz. Talep ettiğiniz işlemletim sistemi size kurularak teslim edilmektedir.

Tabii bu maliyetleri bütün pvp serverlar aynı bazda ödüyor diye birmadde yasak. Kimisi vardır ben bir bilişim firması ile çhileışmak istemiyorum der duraksız verimerkezinden sunucu kiralar maliyet artar. Kimisi ben amade panel kullanmayacağım der maliyet artar. Temelli size bentlı.

Ve Bu bir müddet devam etti bunun adaletsiz bulunduğunu düşünen oyuncular piyasayı bırakma etmeye mirlamışken pvp sahipleri bir hamle yaparak editsiz metin2 pvp serverler piyasasına giriş yaptı ve aktris kaybının önüne geçmiş oldular işte bu tarihten itibaren pazar bayağı bütün dünyada ivme kazandı.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Hiçbir core binasına iye 1 hat derunin maruz maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Yalnızca core strüktürsına mevla 1 hat muhtevain maruz maksimum rakamdır.

Oyuna dayalı kullanılan resimler ve statik bilgiler külliyen Gameforge ve Webzen şirketlerine aittir.

metim2 pvp serverer

Report this page